O firmie

P.H.U. „JARO” istnieje na polskim rynku od 2002 roku i prowadzi działalność na terenie północno-wschodniej części Mazowsza.

Od początku swojej działalności firma zajmuje się dystrybucją towarów z rynkowych grup "chemia profesjonalna" do sprzątania obiektu jak i kuchni , środki dezynfekcyjne dla placówek służby zdrowia oraz "środki czystości" wraz z systemami dozowania i sprzętem sprzątającym. Do dziś są to produkty wiodące w naszej ofercie. Z czasem do oferty wprowadziliśmy również tzw domową chemię gospodarczą oraz materiały jednorazowego użytku. Uzupełnieniem tej oferty jest nasza opieka serwisowa nad montowanymi przez nas urządzeniami do dozowania środków kuchennych u, a także już posiadanymi przez Państwa.

Lista adresatów naszej oferty jest długa: firmy sprzątające, serwisy , biurowce, hale fabryczne, hale produkcyjne, hale sportowe, hotele, ogólnie rozumiana gastronomia czyli restauracje, kawiarnie, cukiernie, puby, bary, zajazdy, piekarnie, służba zdrowia, laboratoria, urzędy i wiele innych.

W celu rozszerzenia sieci naszych odbiorców chcemy zainteresować Państwa współpracą z naszą firmą. Na naszej stronie przedstawiamy aktualną ofertę w której znajdą Państwo opisy wszystkich oferowanych przez nas środków do dezynfekcji rąk, narzędzi, powierzchni, do mycia i pielęgnacji rąk, preparatów do łazienek i wc, artykułów przeznaczonych do ogólnego czyszczenia i konserwacji, detergentów do podłóg oraz do profesjonalnego zastosowania w gastronomii. Bardziej szczegółowych informacji chętnie udzielimy telefonicznie. Chętnie również Państwa odwiedzimy.

 

Oferujemy wysoki poziom świadczonych usług.

 

Podsumowując, w ramach oferty gwarantujemy Państwu:

 

  • dostawę wszystkich niezbędnych środków chemicznych i materiałów eksploatacyjnych
  • serwis - (zmywarki, piece, itp.)
  • bezpłatną pomoc przy wdrażaniu systemu HACCP
  • bezpłatne szkolenia personelu ( HACCP )
  • bezpłatną, stałą opiekę fachowego doradcy

Warunki realizacji zamówienia:

termin realizacji zamówienia maksymalnie do 48 godzin

Zapraszamy do współpracy. Prosimy o kontakt telefoniczny. Umówimy się z Państwem na spotkanie w celu zaproponowania korzystnych dla Państwa rozwiązań.